Sistem Yapı
Çelik Çatı Sundurma

Projeye Özel Çelik İmalat

Projeye özel çelik imalat hizmetleri, yapı sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Konvansiyonel veya geleneksel yapı projelerinde uygulanabilir. Kaliteli çelik malzemeler kullanılarak tasarlanan özel projelerle güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü yapılar elde edilir.

Sistem Yapı Metal Tasarımı Projeye Özel Çelik İmalat Sistemleri

Sistem Yapı Metal, bünyesindeki özel proje ekibi ile özel çelik imalat ihtiyaçlarınızı yerine getiriyor. Bu amaçla oluşturduğumuz ekibimiz, yerinde keşif yaparak projeler tasarlıyor. Proje tasarım, imalat ve montaj hizmetlerimizle anahtar teslim tasarımlar sunuyoruz.

Sistem Yapı Metal olarak projeye özel çelik imalat uygulamalarımız şunlardır;

 • Yönetmelik ve şartnamelere uygun olarak çelik yapıların statik-dinamik analizlerini yapıyor, statik hesap raporu hazırlıyoruz.
 • Mesnet bağlantısı ve birleşim yeri  gibi noktaların statik değerlendirmelerini yapıyoruz.
 • Projelere özgü ihtiyaçlara göre çelik konstrüksiyon malzemeleri üretiyoruz.
 • Yerinde keşif yaparak çelik imalat projeleri tasarlıyoruz.
 • Projelerin oluşması aşamasında işinize özel öneri ve talepleri dikkate alarak imalat şeması hazırlıyoruz.
 • Projeleri kısa sürede hayata geçiriyoruz ve montajını sağlayarak emniyetli yapılar sunuyoruz.
 • Projenin şekillendirilmesinden montajına kadar anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Sistem Yapı Metal; alanında uzman mühendis ve operasyon kadrosuyla hizmet veriyor. Sertifikalı kaynakçı ve kontrol personelimizle üretimin her aşamasında kontroller sağlıyoruz. Kaynak testleri, Prosedür Kalifikasyon Kaydı (Procedure Qualification Record – PQR) ve Kaynak Prosedürü Spesifikasyonu (WPS) yapıldıktan sonra boyama işlemi uygulanır. Boya kalınlık kontrolünün ardından malzemeler sevkiyata hazırlanır. Daha sonra operasyon ekibimiz tarafından montajı yapılır.

Sistem Yapı Metal olarak her aşamada kalite kontrol sağlanması prensibi ile çalışıyoruz. Üstlendiğimiz projeler baştan sona kontrol edilmektedir. Projelere özel çelik imalat hizmetleri profesyonel bakış açısı ile planlanarak, uygulanmaktadır.

Sistem Yapı Metal tarafından standartlara ve şartnamelere uygun olarak imal edilen çelik sistemler, gerekli belgelerle teslim edilmektedir. Projeye özel çelik imalatı her türlü şantiye, inşaat ve fabrika gibi alanlarda uygulanabilmektedir.

Sistem Yapı Metal olarak endüstriyel tesisler, hangarlar, depolar, çelik çatı sistemleri, sanayi tesisleri, prefabrik yapılar, geniş açılıklı yapılar, otoparklar, otogarlar, alışveriş merkezleri, sanatsal yapılar ve çelik konstrüksiyon yapılarda yurt içi ve yurt dışı projelere cevap verebilecek ekip ve ekipmana sahibiz.

Projeye Özel Çelik İmalat Nedir?

Son yıllarda mimar, mühendis ve iş verenlerin yaygın olarak tercih ettiği çeşitli çelik yapı çözümleri, ileri teknoloji ürünü malzemelerle birlikte kısa sürede projeye özel ihtiyaçlara cevap verebilmektedir.

Yeni nesil çelik yapı çözümleri, standartlara uygun imal edilmekte; ileri teknoloji ile hayata geçirilmektedir. Projenin özelliğine göre hafif ve ağır çelik donanım imalatı yapılabilmektedir.

Çelik yapıların avantajları şunlardır;

 • Yüksek mukavemete sahip sistemler içerir.
 • Bu sebeple doğal afetler gibi dış etkenlere bağlı riskleri ve maliyetleri minimum seviyede tutar.
 • Üretimi ve montajı kısa sürede yapılabilen çelik sistemler, esnek ve estetik özelliktedir.
 • Geri dönüştürülebildiği için çevre dostudur.

SİSTE YAPI METAL: ISO kalite standartları çerçevesinde projeye özel çelik imalat çözümleri sunuyor. Herhangi bir proje için özel çelik imalat taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, uyguluyoruz. Uluslar arası standartlara uygun projeye özel çelik imalat donanımları ile hizmet veren firmamız, bu alanda öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Projelerinizi yerinde keşifle tasarlayarak, özel çelik imalat sistemine birlikte karar veriyoruz. İsterseniz size özel projelerimizle çelik imalat hizmeti de verebiliriz.

Firmanıza özel çelik imalat sistemlerini ve uygulamalarını bütçenize uygun seçeneklerle sunuyoruz. Bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, çelik imalat uygulamalarımızı inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde çelik çatı için sistem-yapı@windowslive.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0532 495 82 03

 

Related posts

Çelik Konstrüksiyon Evlerin Sağladığı Yararlar

admin

Çelik Çatı Sistemleri

admin

Leave a Comment

Hemen Teklif Alın